In het belang van uw en onze gezondheid en gezien alle onzekerheden rondom Covid-19 hebben wij besloten ons programma t/m december 2020 te annuleren.
Natuurlijk missen wij onze leuke dagen met elkaar weg, het persoonlijke contact en de dankbare reacties na een dag met u op pad te zijn geweest. Omdat wij weten dat dat wederzijds is hebben we ons best gedaan om een alternatief programma samen te stellen, dat volledig voldoet aan de richtlijnen die het RIVM stelt.
De goed bezochte koffieochtenden zullen we daarom ook organiseren in september. Daarnaast organiseren we een drietal kleinschalige uitstapjes; In september hebben we een vaartocht door de Biesbosch gepland. In oktober een vaartocht door de Veluwe en in november een lunch in het Kralingse bos met aansluitend een tocht op de Spido over de Maas. Deze uitstapjes kunt u hier boeken via. Wij mogen helaas maar een beperkt aantal mensen meenemen, dus let op vol=vol.
Had u zich opgegeven voor een uitstapje in de periode september – december? Dan ontvangt u op korte termijn nadere informatie over de annulering van de geboekte uitstapjes.